Warsztaty Emmebi Italia by Giuseppe De Piano – Rzeszów 5-6.12.2015

Przedstawiamy państwu wideo relację ze spotkania z edukatorem marki Emmebi Italia. Giuseppe De Piano przedstawił nam najnowsze techniki koloryzacji oraz nowatorski produkt AminoComplex. Spotkanie podzielone było na ekskluzywne warsztaty z technik strzyżenia oraz technik koloryzacji jak i również pokazu dla szerszego grona słuchaczy. Spotkanie miało miejsce w Hotelu Rzeszów.
Serdecznie dziękujemy za liczne uczestnictwo.

Cosmoprof Team

Pokaz kolekcji „The Art of Matter” Hotel Rzeszów 16.10.2014 z.one concept

Serdecznie zapraszamy na pokaz kolekcji „The Art of Matter” , który odbędzie się w Hotelu Rzeszów dnia 16.10.2014 o godzinie 10:00
Bilet wstępu 100zł/os.

 

Najnowszą kolekcje jesień/zima 2014, strzyżenia oraz koloryzację przedstawią państwu szkoleniowcy firmy z.one concept Tomasz Mejka (Gdańsk) oraz Dominik Podwika (Wrocław).
Przedstawimy państwu rewolucyjną farbę No Inhibition Multicolor bez SLS, która oprócz doskonałej koloryzacji, zapewnia odmłodzenie struktury włosa, przez co nasze włosy stają się widocznie piękniejsze.Podczas szkolenia, opowiemy państwu w kliku słowach filozofię marki z.one concept oraz krótką historię firmy i jej nowatorskie pomysły, które cieszą się doskonałym odbiorem wśród klientów w ponad 40 krajach na całym świecie.

Wszystkich państwa serdecznie zapraszamy

Dnia 27.07.2014 na zaproszenie firmy Cosmoprof, wyłącznego dystrybutora marki z.one concept na terenie Podkarpacia, mieliśmy okazję gościć instruktora owej marki. Tomasz Mejka przedstawił koncepcje firmy, szczegółowo opisał portfolio produktowe marki oraz zaprezentował koloryzację MultiColor No Inhibition (pierwszej koloryzacji na świecie bez SLS) Dodatkowo przedstawione zostały możliwości firmy oraz niespotykane rozwiązania skierowane dla fryzjerów. Zapraszamy do galerii w której prezentujemy całkowity fotoreportaż oraz na naszego Funpage na Facebooku, na którym znajduje się również reportaż wideo. Dziękujemy klientom za uczestnictwo i do zobaczenia.

LEVELON-15

z.one concept™

Logo_manual_SI_Green

Z.one concept to kolejna marka z którą nawiązaliśmy współpracę. Sukcesywnie wprowadzać będziemy do sprzedaży produkty sygnowane tym logiem.

Firma od 1999 roku działa we Włoszech – w kraju, który jest znany z wysokich wymagań stawianych konkurencji działającej na rodzimym rynku kosmetycznym. Obecnie jej produkty są eksportowane do 40 krajów.

Głównym celem założycieli marki z.oneconcept™ jest zaoferowanie fryzjerom innowacyjnych technologicznie propozycji, które jednocześnie byłyby wprowadzane na rynek w korzystnej formule handlowej. Marka z.oneconcept™ została założona, by wspierać rozwój zawodowy fryzjerów. Firma nie tylko oferuje szeroką gamę produktów, ale także stara się dbać o edukację stylistów fryzur oraz dzieli się z nimi innowacyjnymi ideami związanymi z działaniami handlowymi. Marka wydatnie pomaga w komunikacji pomiędzy fryzjerem a klientem, wspierając budowanie wizerunku fryzjera jako eksperta poprzez liczne szkolenia,pokazy i kursy.

Marka z.oneconcept™ stworzyła kilka linii produktowych i obecnie posiada bardzo szeroką ofertę wyspecjalizowanych produktów fryzjerskich dla ekspertów. Na polskim rynku mamy przyjemność zaoferować trzy pełne kolekcje: milk_shake, simply zen oraz no inhibition. Budowanie szerokiej gamy i kolekcji produktów jest już zakończone, ale z.oneconcept™ wciąż dynamiczne rozwija się i poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań. Oferowane kolekcje mogą więc liczyć na uzupełnianie ich coraz to nowymi produktami, tworzonymi z godnie z pojawiającymi się na rynku nowymi trendami.

Więcej informacji u handlowców

no inhibition

 

Alberto Calabria Warsztaty „DRY CUT” Styczeń 2014

blue-diamond-hotel

Warsztaty Alberto Calabria „DRY CUT” 26-27.01.2014/17.02.2014

Warsztaty prowadzone są przez wybitnego włoskiego stylistę który współpracował z różnymi i ważnymi grupami artystycznymi. DRY CUT, czyli strzyżenie na sucho inaczej nazywane Visual Cut (cięcie oczami), jest to uproszczony model perfekcyjnego cięcia, zaczerpnięty ze szkoły Vidal Sassoon.

Kim jest Alberto Calabria?

Alberto Calabria, oficjalny stylista marki Emmebi Italia z doświadczeniem zdobytym we Włoszech i za granicą. Dziesięć lat temu inspirując się na modelu perfekcyjnego cięcia szkoły Vidal Sassoon, realizuje metodę „Dry Cut” i decyduje się na uproszczenie go, personalizując i czyniąc go uniwersalnym dla różnych rodzajów cięć stosowanych w ramach własnego salonu. Uczy i kształci fryzjerów, którzy tak, jak on wiedzą, że jedynym sposobem na rozwój to nie przestawać się uczyć.

Co to jest „DRY CUT” i czego można się nauczyć ?

DRY CUT to filozofia projektowania i realizacja cięcia na sucho, nazywana również Visual Cut czyli cięcie oczami. Pozwala wizualizować wygląd fryzury krok po kroku w sposób, którego realizację Klientka może śledzić. Warsztaty trwać będą 3 dni, w ciągu których zostaną poruszone teoretyczne argumenty w połączeniu z praktyką. Pierwsze dwa dni poświęcone będą na rozwinięcie tematu cięcia w jego formach-kształtach geometrycznych. Trzeci dzień towarzyszyć będzie fryzjerowi w filozofii nowego cięcia w celu tworzenia trendów mody danej chwili.

Warsztaty odbywać się będą w hotelu Blue Diamond Hotel Wellness SPA****
Nowa Wieś k.Rzeszowa http://www.bluediamondhotel.com.pl/

Program:
26.01.2014 Niedziela
10:00 – 12:45 pierwsza część warsztatów, teoretyczna
12:45 – 13:30 obiad
13:30 – 16:15 druga część warsztatów , praktyczna

27.01.2014 Poniedziałek
10:00 – 12:45 trzecia część warsztatów, teoretyczna
12:45 – 13:30 obiad
13:30 – 16:15 czwarta część warsztatów, praktyczna

17.02.2014 Poniedziałek
10:00 – 12:45 warsztaty część teoretyczna
12:45 – 13:00 przerwa kawowa
13:00 – 15:45 warsztaty część praktyczna oraz rozdanie certyfikatów

Uczestnictwo:

Kwota uczestnictwa to koszt 900zł. Kwota ta zawiera udział w 3-dniowych warsztatach DryCut, książkę dydaktyczną, 2 główki treningowe otrzymywane na własność, nocleg w Hotelu Blue Diamond Active SPA**** wraz z możliwością korzystania z atrakcji Hotelu tj. basen, sauna, strefa relaksu, dwa obiady(26 oraz 27.01.2014), śniadanie (27.01.2014), całodniowa dostępność w trakcie szkolenia do serwisów kawowych ( woda, soki, herbata, kawa). Istnieje możliwość udziału w warsztatach bez noclegu – koszt 800zł.

Zapisy na warsztaty dostępne u przedstawicieli firmy Cosmoprof. Pierwszą ratę (450zł) należy uiścić przy zapisie, nie póżniej niż 10.01.2014, kolejną ratę 25.01.2014 W warsztatach może wziąć udział max. 24 osoby, ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji pod numerem: 518-206-603 Marcin Smężeń
www.cosmoprof.rzeszow.pl
www.facebook.com/cosmoprof.rzeszow

 

ZDROWA DLA WŁOSÓW KOLORYZACJA PIGMENTAMI

403087_516624948362782_1179068771_n

Specjalnie dla Ciebie Compagnia Del Colore stworzyła system, który w znacznym stopniu różni się od tradycyjnego farbowania włosów. Sekretem tego zabiegu jest działanie najczystszych pigmentów, które delikatnie wnikają we włókna włosów, nie niszcząc tym samym ich struktury, skutecznie i w naturalny sposób zmieniając kolor.

ZDROWY KOLOR – PIĘKNY POŁYSK

Wypróbuj już dziś najnowocześniejszą koloryzację i dołącz do grona zadowolonych klientów.

ULOTKA STR1