Dotrzymujemy kroku wymaganiom klientów

Firma Cosmoprof istnieje na rynku od 2011 roku. Od samego początku stawiamy na ciągły rozwój, aby móc dotrzymać kroku rosnącym wymaganiom klientów. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Bogate doświadczenie i fachowa wiedza stanowi nasz główny element współpracy z klientem. Prowadzimy tylko i wyłącznie sprzedaż hurtową, co cieszy się z bardzo dobrym odbiorem wśród naszych klientów, gdyż oferowany produkt można zakupić tylko i wyłącznie w naszej firmie. Asortyment oferowany na wyłączność gwarantuje brak dostępności w internecie bądź hurtowniach fryzjerskich. Jednym zdaniem podsumowując:
„Produkt profesjonalny dostępny wyłącznie w salonach fryzjerskich”

W naszej bogatej ofercie znajdą państwo profesjonalne kosmetyki fryzjerskie m.in. takich firm jak:

z.one concept (wyłączny dystrybutor) najprężniej i najszybciej rozwijająca się w włoska marka. Niepodważalny lider sprzedaży we Włoszech oraz jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek na świecie. Sprzedawana w ponad 50 krajów świata.
Compagnia Del Colore (wyłączny dystrybutor) włoski lider produkcyjny profesjonalnej koloryzacji opartej o najczystsze micropigmenty z niespotykaną pielęgnacją włosów „zdrowa dla włosów koloryzacja pigmentami”
Emmebi Italia (wyłączny dystrybutor) włoski producent kosmetyków z wieloletnimi tradycjami, zdobywca 3 złotych medali MTP Targów Poznań za profesjonalną koloryzację oraz pielęgnację włosów w formule bez spłukiwania.
Schwarzkopf Professional – niemiecki brand z wieloletnim doświadczeniem w branży fryzjerskiej
Jaguar – lider w sprzedaży na płaszczyźnie sprzętu fryzjerskiego tj. nożyczki oraz sprzęt elektryczny.
Ermila – producent wysokiej jakości sprzętu elektrycznego siostra marki Moser.
Parlux – prawdopodobnie najlepsze suszarki na świecie, lider i jeden z potentatów producentów suszarek na których wzorują się inne marki.
Ayala – meble oraz wyposażenie salonów fryzjerskich.
Panda – meble oraz wyposażenie salonów fryzjerskich

Ręczniki, pelerynki oraz wiele innych (asortyment ciągle powiększany).